GABINET WETERYNARYJNY

PRO-VET

ul. Ogólna 1 c

82-300  Elbląg 

 

    GODZINY PRZYJĘĆ

   pon .- pt. 10.00 - 18.00

   sobota  9.00 - 14.00

 

  tel. 694 902 117

 

W pilnych przypadkach , po zgłoszeniu telefonicznym ,możliwość wizyty w gabinecie po godzinach pracy lub wizyty domowej .

 

 

Witamy na stronie gabinetu weterynaryjnego PRO-VET.

  

W miejscu, w którym obecnie znajduje się nasz gabinet przez wiele lat istniała placówka weterynaryjna, będąca filią elbląskiej przychodni dla zwierząt. Pod koniec 2011 roku filia ta zmieniła swoją lokalizację, a na jej miejscu w marcu 2012 roku rozpoczął działalność GABINET WETERYNARYJNY PRO-VET.

Pomieszczenia naszego gabinetu zostały wyremontowane zyskując charakter przyjazny dla właścicieli zwierząt i ich ulubieńców. Wyposażyliśmy je również w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i laboratoryjny dzięki czemu nasz gabinet świadczy obecnie usługi weterynaryjne w  bardzo szerokim zakresie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli naszych pacjentów na bieżąco uzupełniamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach weterynaryjnych.

Najważniejszymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są zdrowie i dobro naszych czworonożnych pacjentów oraz uśmiech na twarzach ich właścicieli.

  

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego gabinetu.